MERT OTOMOTİV

Bosch Car Service

Servisimizde Egzoz emisyon pulu verilmektedir.

0533 622 65 65

Bulunduğunuz YerAna SayfaHizmetlerFilo Çözümleri

MERT OTOMOTİV

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Telefon: 0216 306 84 88
  • Fax: 0216 488 15 82
  • E - Posta Adresi
  • info@mertotomotiv.com
  • Posta Adresi
  • Kartal Oto Sanayi Sitesi, Sosyal Bina No : 2 Esentepe Kartal / İSTANBUL

FİLO ÇÖZÜMLERİ

Bosch Car Service organizasyonu Türkiye'de 200'e yakin noktada her marka ve model araca bakim, onarim ve hasar hizmeti vermektedir. Bosch Car Service'lerin personelleri Bosch Egitim Merkezi'nde egitilmekte olup sertifikasyon programina katilmaktadirlar. Tampondan tampona bir araç için gereken tüm hizmetleri içeren egitimler teorik ve pratik uygulamalar ile verilmektedir. Bosch Car Service'lerin servis ekipmanlari, test cihazlari ve teknik yazilim ihtiyaçlari Bosch tarafindan saglanmakta olup bir araca en dogru teshisi en hizli sekilde verebilmek üzere yapilandirilmistir.

Her Bosch Car Service, en hizli ve en ekonomik çözümü güvenilir bir sekilde müsterilerine sunma hedefi ile hareket etmektedir. Bosch Car Service'lerin her marka araca hizmet verebilmesi, filo firmalarinin Bosch ile yapacagi anlasmalarda tek bir merkezi sözlesme ile ayni kalite ve güvenilir hizmeti ayni fiyat güvencesi ile tüm Türkiye' de alabilmesine olanak vermektedir. Özellikle test ve onarim üzerine yapilandirilmasi, alternatif ekonomik çözümleri sunabilmelerini saglamaktadir.

Filo firmalarina özel sunulan hizmet filolarin bugün yasadigi birçok idari is yükü Bosch Merkezi destegi ile yürütülmektedir. Tüm fatura, is emri ve onay islemleri gibi süreçlerI merkezimizin idaresinde denetlenerek filo firmalarina gerek idari gerekse ekonomik olarak büyük oranda katki saglanmaktadir. Diger taraftan bu sistem ile filolara kolay iletisime geçebilecekleri isin uzmani kisiler ile muhatap olma imkâni da saglamaktadir.

Çalismakta oldugumuz firmalar;

Filo firmalarin araç parklarinin çogunlugunu olusturan garanti sürecindeki araçlar için de *2005/4 Motorlu Tasitlar Sektöründeki Dikey Anlasmalar ve Uyumlu Eylemlere Iliskin Grup Muafiyeti Tebligi kurallari belirlemektedir. Bu teblig, araciniza bir Bosch Car Service'te periyodik bakim yaptirdiginizda, bu bakimla iliskisi olmayan ve otomobil üreticisinden kaynaklanan üretim hatalari için garantinizin devam ettigine dair yasal olarak araç sahiplerinin haklarini korumaktadir. Periyodik bakimdan kaynakli bir sorunla karsilarsaniz Bosch Car Service garanti sürecinde araç sahibinin magduriyetleri karsilanirken, diger arizali ürünler için araç üreticisi garantisi bozulmadan, bu teblig geregi haklari devam etmektedir. Özetle araciniza bir Bosch Car Service?te periyodik bakim yaptirdiginizda, aracinizin garantisi bozulmayacaktir.

*2005/4 Motorlu Tasitlar Sektöründeki Dikey Anlasmalar ve Uyumlu Eylemlere Iliskin Grup Muafiyeti

Teblig ve Kilavuzu 

Röportaji Indirmek Için Tiklayiniz.